• برابر با : 15 - شعبان - 1445
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024
4
استاندار البرز:

استقرار پایگاه‌های انتقال و بانک خون در بیمارستان‌های البرز

  • کد خبر : 6475
  • 13 مهر 1401 - 12:32
استقرار پایگاه‌های انتقال و بانک خون در بیمارستان‌های البرز
نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به رصد روند پیشرفت و تکمیل پروژه‌های بیمارستانی استان گفت: برای جبران عقب ماندگی‌ها در حوزه بهداشت و درمان با اهتمام ویژه‌ای پیگیری و نظارت داریم.

مجتبی عبداللهی در جلسه‌ای که به صورت مستمر برای رفع موانع پروژه‌های بیمارستانی استان تشکیل می‌شود،گفت: استان البرز برای رسیدن به میانگین کشوری به حدود ۲ هزار و ۳۰۰تخت بیمارستانی نیاز دارد.وی ادامه داد: اکنون چند پروژه بیمارستانی در استان در شرف تکمیل است که البته در راستای مانع زدایی و تسریع در این روند در تلاش هستیم.

عبداللهی گفت: با تکمیل این پروژه‌ها حدود هزار تخت بیمارستانی به البرز اضافه می‌شود.

وی افزود: در سفر رییس جمهور محترم به استان نیز مجوز ساخت یک بیمارستان جنرال ۵۰۰ تختی اخذ شد و برای جانمایی و ساخت آن نیز اقدامات لازم را در دستور کار داریم.

استاندار البرز گفت: در سفر پربرکت رییس جمهور محترم و هیات همراه، اعتبارات ویژه‌ای نیز برای تکمیل پروژه‌های بیمارستانی استان مصوب شد که به طور قطع با تکمیل تخصیص آنها، جهش خوبی را در این زمینه شاهد خواهیم بود.

وی افزود: با توجه به اهمیت و نیاز سنجی های صورت گرفته، مقرر شده در جهت استقرار پایگاه‌ها و بانک‌های انتقال خون در پروژه‌های بیمارستانی استان نیز اقدام شود.

لینک کوتاه : https://koohesarfaraz.ir/?p=6475