معاون نظارت و بازرسی اداره کل صمت استان البرز:
نظارت بر خبازان در استان البرز تشدید می شود

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان البرز از اجرای طرح تشدید نظارت بر واحدهای خبازی استان البرز خبر داد.

به گزارش کوه سرفراز و به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل صمت استان البرز، «کوروش مرادی» ضمن اعلام این خبر گفت: حسب دستور دکتر محمد انصاری مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز در خصوص بررسی عملکرد نانوایان آزاد پز و فانتزی و برخورد با تخلفات صنفی بالاخص تهیه خارج از شبکه آرد، ۶ تیم بازرسی از ۳۰ خرداد ماه الی ۹ تیرماه بمدت ۸ روز کاری تشکیل شد.

وی افزود: در حال حاضر ۲۱۱ واحد نانوایی آزاد پز پروانه کسب اخذ نموده اند که ۶۴ واحد به علت وجود مشکلاتی همچون مقرون بصرفه نبودن غیر فعال هستند.

معاون نظارت و بازرسی اداره کل صمت استان البرز ادامه داد: در این مدت بازرسی از ۱۴۸ واحد خبازی در سطح مرکز استان انجام شد که ۲۹ واحد متخلف شناسایی و تعداد ۲۷۹ کیسه آرد یارانه ای کشف و پرونده متخلفین به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی ضمن تاکید بر ادامه این گشت ها در مرکز استان و همچنین شروع نظارت ها در شهرستان های استان البرز گفت: با توجه به حساسیت موضوع، بازرسی‌ها به صورت مداوم در کل استان حال اجرا است.

مرادی در خاتمه تاکید کرد: از مردم عزیز می خواهیم هر گونه تخلفی در عرضه کالا و خدمات بویژه در حوزه آرد و نان را از طریق سامانه 124 گزارش نمایند.

دکمه بازگشت به بالا