مدیر کل حفاظت محیط زیست استان البرز:
با مشارکت مردم در انتخابات و انتخاب اصلح برنامه بنیادی شهید جمهور ادامه خواهد یافت

مجید درگی، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان البرز، ضمن تسلیت چهلمین روز درگذشت شهدای خدمت، بیان داشت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری، که فرمودند: " هر کسی که علاقه‌مند به ایران قوی است، بایستی در این انتخابات شرکت کند. هر کسی معتقد به لزوم حمایت از نظام جمهوری اسلامی است، بایستی به صورت مضاعف به این اهتمام داشته باشد؛ از همه همکاران و خانواده هایشان دعوت کرد تا در این انتخابات با حداکثر مشارکت، حضور یابند.

به گزارش کوه سرفراز و به نقل از روابط عمومی اداره کل، این مقام مسئول اظهار داشت: در دولت شهید رئیسی اقدامات بنیادینی از جمله مسئله مردمی سازی آغاز شد. این حرکت اساسی در حوزه محیط زیست نیز ساری و جاری شد و با اهتمام سازمان حفاظت محیط زیست و پایه ریزی طرح های پرچمداری در موضوعات گوناگون تعریف گردید. این موج قدرتمند برای حضور موثر مردم در حفظ محیط زیست بایستی در دولت بعد نیز تداوم یابد.
مشارکت مردمی برای خلق حماسه انتخابات و انتخاب اصلح براساس خط مشی های ترسیم شده توسط امام جامعه موجب تداوم اقدامات و طرح های نیکو خواهد شد.
مجید درگی از همه آحاد مردم، پرسنل و دوستداران و طرفداران محیط زیست درخواست کرد تا با شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح بر بهبود وضعیت جامعه به خصوص حوزه محیط زیست سهم شایسته ای داشته باشند.

دکمه بازگشت به بالا