مدیرکل بهزیستی استان البرز:
اجرای طرح پویش نذر قربانی در استان البرز

محمدی فلاح مدیرکل بهزیستی استان البرز ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید قربان با اشاره به اهمیت قربانی کردن و اطعام نمودن در دین مبین اسلام و توصیه معصومین (س) به کمک به نیازمندان و مستمندان، اظهار کرد: این اداره کل همچون سنوات گذشته به عنوان واسطه خیر بین نیکوکاران ارجمند و نیازمندان واقعی آماده جمع آوری کمکهای مردمی، نذورات، گوسفند زنده و گوشت قربانی با هر میزان توان مالی جهت توزیع بین مددجویان تحت پوشش است.

به گزارش کوه سرفراز، وی بیان کرد : همشهریان نوع دوست و نیکوکار در روز عید سعید قربان ، می‌توانندبطور شبانه روزی گوشت قربانی و نذورات خود رابه پایگاههای بهزیستی (ستاد بهزیستی ،ادارات بهزیستی شهرستان ها و مراکزنگهداری تحت نظارت) تحویل نمایند .

وی افزود همچنین برای سهولت پرداخت مبالغ اهدایی شماره کارت مجازی به شماره 6367957055485077 و شماره حساب 4181034541961324 وهمچنین کد دستوری #250000*6655* بنام هدایای خاص مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان البرر در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد :سال گذشته کمک‌های مردم در پویش عید قربان در بخش دولتی و غیر دولتی به مبلغ ۳۲میلیارد ریال بصورت کمکهای نقدی و غیرنقدی شامل گوشت قربانی ،اطعام غذای گرم و بسته های معیشتی بوده است که بین ۸ هزار و ۷۱۲ نفر از مددجویان نیازمند تحت پوشش توزیع گردیده است .

این مقام مسئول ضمن دعوت از مردم خیر برای مشارکت در این طرح گفت: انتظار میرود امسال نیز هم استانی های عزیز با همراهی و همیاری و کمک‌های خالصانه و خداپسندانه مارا در انجام این مهم یاری رسانند.

دکمه بازگشت به بالا