به مناسبت هفته محیط زیست:
خانه فناور محیط زیست البرز افتتاح شد

مراسم افتتاح خانه فناور محیط زیست البرز با حضور مدیرکل مشارکت های مردمی و مسئولیت های اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست و رییس دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز در محل دانشکده منابع طبیعی دانشکدگان برگزار شد.

به گزارش کوه سرفراز، در این مراسم ابتدا دکتر موسوی رییس دانشکدگان با ذکر خوشامدگویی بیان کرد: این اتفاق میمون با عنوان خانه فناور محیط زیست می تواند فصل آغاز جدیدی برای توسعه فناوری های محیط زیستی استان باشد و پل ارتباطی بین دانشگاه و مراکز علمی با محیط زیست ایجاد کند.
در ادامه عبدوس مدیرکل مشارکت های مردمی و مسئولیت های اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست نیز به نقش اساتید برجسته دانشکدگان که پیش از این با عنوان پردیس نامیده می شد در تحقیقات محیط زیستی سازمان اشاره کرد و ضمن تبریک اول ذالحجه و روز ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه را بسیار پرخیر و برکت عنوان کرد.
در این مراسم درگی مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز به نقش مردم در حفظ محیط زیست اشاره کرد و واگذاری کارها به مردم را خواسته مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و رییس جمهور شهید دانست و افزود: یکی از نشانه ههای این مردمی سازی استفاده از ظرفیت اساتید و دانشجویان در تحقیقات محیط زیستی است که با ایجاد خانه فناور محقق می شود.

دکمه بازگشت به بالا