• برابر با : 15 - شعبان - 1445
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024
1
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز:

رفع مشکلات زیرساختی در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن البرز ضروری است

  • کد خبر : 19520
  • 20 آذر 1402 - 7:42
رفع مشکلات زیرساختی در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن البرز ضروری است
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از دستگاه های خدماتی استان خواست با ورود علمیاتی به تامین زیرساخت های مورد نیاز سایت های مسکن مهر و نهضت ملی یاری گر مسئولان استان در به ثمر نشستن این خدمت ملی باشند.

به گزارش کوه سرفراز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، احمد افضلی در ادامه سلسله جلسات روزهای دوشنبه کارگروه تخصصی نهضت ملی مسکن استان که با حضور مدیران کل مرتبط استانی و معاونین بانک مسکن استان در سالن جلسات معاونت عمران برگزار شد، اظهار داشت: سهمیه استان البرز در اجرای طرح ملی نهضت ملی مسکن،۹۸ هزار و ۸۵۸ واحد است که خوشبختانه با ورود عملیاتی استاندار البرز به نتایج خوبی دست یافته است.
وی افزود: نکته قابل تامل در اجرای این طرح همراهی و همکاری دستگاه های خدمات رسان استان در بخش های مختلف؛ آب، برق و گاز است که امید می رود با تداوم مسیر خدمت رسانی به مردم شاهد اتفاقات مبارکی در این حوزه باشیم.
افضلی تاکید کرد: در حال حاضر سایت ۷۰ هکتاری ماهدشت و همچنین سایت های نظرآباد و فردیس نیازمند تامین خدمات زیربنایی است که باید به جد در دستور کار دستگاه های مربوطه قرار گیرد.
وی یادآور شد: بخشی از واحدهای نهضت ملی مسکن در سفر اخیر رئیس محترم جمهوری به بهره برداری رسید و بخش دیگری نیز تا دهه مبارک فجر تحویل متقاضیان می شود.
به گفته معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با تعیین تکلیف و رفع مسائل زیرساختی و برخی مشکلات حقوقی، پروند مسکن مهر البرز در تا پایان سال ۱۴۰۲ بسته خواهد شد.
گفتنی است در ادامه این نشست مدیران کل راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، شهر جدید مهستان و بانک مسکن گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه کردند.

لینک کوتاه : https://koohesarfaraz.ir/?p=19520