• برابر با : 15 - شعبان - 1445
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024
0
شهردار چهارباغ:

شورای معاونین شهرداری چهارباغ باید فعال و تاثیرگذار باشد

  • کد خبر : 19516
  • 20 آذر 1402 - 7:38
شورای معاونین شهرداری چهارباغ باید فعال و تاثیرگذار باشد
جلسه شورای معاونین شهرداری چهارباغ در راستای سیاست های مدیریت شهری، بسیار فعال و پر از بحث و تبادل نظر بود، جلسه ای که به ریاست مهندس موسوی شهردار چهارباغ و با حضور اعضای شورای معاونین از ساعت ٧ صبح شروع شد و تا ساعت ١٠ ادامه داشت.

شهردار چهارباغ در این جلسه تاکیدات مهمی در حوزه های درآمدی، مالی، عمرانی، خدماتی، فضای سبز و… داشت: وضعیت پرونده های صنفی شهرداری قابل قبول نیست هر چند نسبت به سال های گذشته تعداد پرونده های تشکیل شده ۴ برابر شده اما انتظار من با توجه به فعالیت بسیار زیاد صنوف در سطح شهر ، ساماندهی و بروزرسانی پرونده ها با وضعیت موجود سطح شهر است.

در حوزه درآمدی نیاز به حرکتی انقلابی، دلسوزانه و جهادی داریم، کمیته درآمد به صورت مستمر جلسات ویژه برگزار نماید و راهکارهای درآمدی بررسی و با هم افزایی، تعهد و دلسوزی وضعیت درآمدی شهرداری ساماندهی شود.

نهضت کاشت نهال با کاشت ١٠ هزار درخت تا پایان سال در دستور کار اجرایی قرار بگیرد. با ایجاد مسوولیت اجتماعی در شهروندان می توان در آینده نزدیک، شعار هر شهروند یک درخت را عملیاتی کرد.

پرونده های بدهکاران مالی در بایگانی شهرداری نباید خاک بخورد، ضروری است نسبت به شناسایی و تعیین تکلیف این پرونده ها اقدام عاجل صورت گیرد.
برای افزایش مهارت اداری پرسنل، اداره آموزش شهرداری چهارباغ راه اندازی و نسبت به برگزاری دوره های آموزشی موردنیاز اقدام جدی شود.

لینک کوتاه : https://koohesarfaraz.ir/?p=19516

برچسب ها