• برابر با : 15 - شوال - 1445
  • برابر با : Tuesday - 23 April - 2024
6
معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز :

جابه‌جایی بیش از 35 هزار مسافر در محورهای مواصلاتی البرز

  • کد خبر : 10500
  • 02 فروردین 1402 - 18:08
جابه‌جایی بیش از 35 هزار مسافر در محورهای مواصلاتی البرز
معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: همزمان با آغاز طرح سفرهای نوروزی و در بازه زمانی 24 اسفندماه سال 1401 تا یکم فرودین سال جاری بیش از 35 هزار مسافر در محورهای مواصلاتی استان جابه‌جا شدند.

به گزارش کوه سرفراز به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز، میثم قدمی با تاکید براینکه بخش راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان با برنامه‌ریزی و درنظر گرفتن تمهیدات ویژه آماده خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی است، افزود: با هماهنگی انجمن‌های صنفی، شرکت‌ها و مؤسسات حمل‌ونقل مسافر و نهادهای ذی‌ربط اقدامات لازم انجام شده است که با اولویت ایمنی و ارتقای سطح خدمات به مسافران این بخش خدمات مناسبی به ارائه شود.
وی؛ اولویت اصلی در جابه‌جایی مسافران از طریق ناوگان حمل ونقل عمومی را تامین رفاه و ایمنی آنها دانست و گفت: برای تحقق این هدف سامانه‌های ارتباطی و نظارتی گسترده‌ای به طرق مختلف برای ارتباط با مسافران از جمله نظرسنجی الکترونیکی حین سفر و سامانه در نظر گرفته شده است.
این مسئول در ادامه درباره وضعیت جابه‌جایی مسافران توضیح داد و گفت: همزمان با آغاز طرح سفرهای نوروزی و در بازه زمانی 24 اسفندماه سال 1401 تا یکم فرودین سال جاری 35 هزار و 88 مسافر از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی در محورهای مواصلاتی استان جابه‌جا شدند.
قدمی با اشاره به اینکه جابه‌جایی این تعداد مسافر از طریق دو هزار و 240 سفر انجام شده است، افزود: خوشبختانه به رغم حجم بالای مسافرت‌ها از استان البرز، تاکنون تقاضای سفر با استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی باتوجه به ظرفیت‌های موجود به درستی پاسخ داده شده است و جابه‌جایی مسافران به بهترین نحو ممکن در حال انجام است.
 

لینک کوتاه : https://koohesarfaraz.ir/?p=10500

برچسب ها